Specjaliści

Zespół

współwłaściciel TUR sp. z o.o.

Maciej Mrugała

Maciej jest odpowiedzialny za kontakt z klientami, rozwija siatkę kontaktów w branży, aby móc zaspokoić oczekiwania klientów. Zaprasza do współpracy architektów i firmy handlowo-usługowe, zajmujące się wyposażaniem wnętrz, negocjując przy tym korzystne kontrakty dla naszych odbiorców. Aktywnie działa w Business Network International, gdzie dzieli się swoim doświadczeniem biznesowym.

Jego dewiza „Wykańczamy wnętrza, nie ludzi” stała się mottem całej firmy i determinuje podejście do pracy całego zespołu.

Po pracy Maciej zajmuje się strzelectwem sportowym. Uwielbia też spędzać czas z żoną, a od 1,5 roku spełnia się również w roli ojca.

Zdjęcie Maciej Mrugała
Zdjęcie Paweł Noga
współwłaściciel TUR sp. z o.o. i nasz specjalista od mebli

Paweł Noga

Paweł zajmuje się projektem i wykonaniem mebli, umiejętnie łącząc funkcjonalność z estetyką i wymaganiami klientów. Swoje koncepcje wizualizuje za pomocą specjalistycznego oprogramowania, a następnie czuwa nad całym procesem realizacji projektu, aby rzeczywistość wiernie odwzorowywała pomysł. Do zadań Pawła należy także przygotowywanie wycen i kosztorysów.

Prywatnie mąż i ojciec, pasjonat siatkówki i żużla, fan muzyki rockowej. Amatorsko gra na perkusji.

dla znajomych Jay Kay :)

Jarosław Kempiński

Jarek to człowiek czynu, który wciela w życie pomysły Pawła i architektów. Zajmuje się wdrażaniem projektów od momentu szkicu do końcowego montażu. Jest też odpowiedzialny za logistykę i montowanie mebli u klienta.

Jay Kay jest osobą nietuzinkową i nie daje się wpisać w żadne schematy. Lubi książki filozoficzne i długie rozmowy przy kawie (szczególnie o kosmosie). Dużą przyjemność sprawia mu bieganie długich dystansów.

Zdjęcie Jarosław Kempiński
Zdjęcie Piotr Noga

Piotr Noga

Piotr każdego dnia dba o to, by wszystko działało u nas jak w szwajcarskim zegarku. Organizuje pracę podwykonawców, pilnuje prawidłowości i czasu realizacji projektów, a także zgrywa terminy dostaw z zaplanowanymi pracami. Dba również o kontakt między wykonawcami a inwestorami i zajmuje się bieżącymi sprawami, dotyczącymi obsługi budów. Najmocniejszą stroną Piotra jest zdecydowanie dokładność.

Zakulisowo pasjonuje się zbieraniem grzybów i w kilka sekund układa kostkę Rubika. Był też mistrzem wędkarstwa.

Piotr Bugaj

Piotr jest odpowiedzialny w firmie za logistykę, pilnuje dostarczenia na czas wszystkich niezbędnych materiałów dla wykonawców. Dodatkowo dba o ciągłość dostaw akcesoriów do biura i stan techniczny samochodów firmowych.

Zdjęcie Paweł Bugaj
Zdjęcie Karolina Kasperkiewicz

Karolina Kasperkiewicz

Karolina to nasz „łącznik” między działem projektowym a wykonawczym. Weryfikuje oferty dostarczane przez firmy, kontaktuje się z kontrahentami i ustala terminy dostaw oraz sprawy finansowe zamówionych materiałów. Wspólnie z Maćkiem przygotowuje kosztorysy, a w konsekwencji umowy inwestorów. Zajmuje się również bieżącymi sprawami biurowymi.

Karolina wolny czas spędza na siłowni lub w centrum jogi. Lubi spacery po lesie i hiszpańskie kino. Chętnie eksploruje z rodziną ciekawe miejsca w Europie.

Maciej Wolański

Maciej to mistrz układania płytek wielkoformatowych, który perfekcyjnie zrealizował kilkadziesiąt skomplikowanych projektów. Wyróżnia go spokój, wytrwałość i cierpliwość. Podejmuje każde wyzwanie, rzucone mu przez projektanta i zawsze wywiązuje się z niego znakomicie.

Prywatnie Maciej gra na gitarze basowej w zespole Mizia&Mizia Bluesband i Kefir Band. Po całych dniach spędzonych w pomieszczeniach, w czasie wolnym relaksuje się wśród przyrody, najchętniej spacerując z rodziną i psem po lesie.

Zdjęcie Maciej Wolański
Kontakt

Zacznijmy nowy projekt

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub porozmawiać z nami o możliwościach Twojego lokalu, to zapraszamy do kontaktu. Odbieramy wszystkie telefony, a w naszym biurze każdego witamy z uśmiechem i filiżanką dobrej kawy.