O nas

O nas

Tworzymy w pełni spersonalizowane projekty wnętrz Urządzamy domy, mieszkania i biura od A do Z

Remontujemy, meblujemy i przygotowujemy lokale “pod klucz”

Każda dobra historia powinna mieć w sobie “mięso”, czyli mocny wątek, konkretne informacje i element zaskoczenia. W przypadku TUR tym narracyjnym twistem jest mięso w dosłownym znaczeniu, bo Maciej i Paweł rozpoczęli swoją działalność w 2009 roku właśnie od… sprzedaży wysokiej jakości szynek, kiełbas i wędlin. Równolegle zajmowali się również remontami łazienek, a z czasem - całych mieszkań i lokali komercyjnych.

Olbrzymie zainteresowanie ich usługami, pozytywne opinie klientów, a także szerokie perspektyw rozwoju sprawiły, że wspólnicy postanowili skupić się tylko na działalności remontowo-budowlanej. Przez kolejne lata nie tylko doskonalili swoje umiejętności, ale również zbudowali solidny trzon firmy - doświadczony i fachowy zespół, specjalizujący się w kompleksowym wykańczaniu wnętrz. Obecnie TUR ma pod swoimi skrzydłami kilka wysoko wykwalifikowanych ekip, które są w stanie spełniać najwyższe wymagania klientów i realizować zlecenia klasy premium.

Na tym jednak nie zaprzestaliśmy! Naszym determinantem jest zapewnienie klientom holistycznego podejścia od aranżacji, spełniającej wszelkie potrzeby, po wykonawstwo „pod klucz”. Dlatego też zakres usług TUR obecnie obejmuje nie tylko prace wykończeniowe, ale także tworzenie koncepcji wnętrz oraz projektowanie i wykonanie mebli. Dzięki takiemu podejściu możemy angażować się w projekty długofalowe i zadbać o potrzeby naszych klientów od pierwszej kreski na projekcie po wkręcenie ostatniej śrubki w meblach.

Kalendarium


2009

założenie firmy

Maciek i Paweł łączą swoje siły i rozpoczynają wspólną działalność
2011

początek współpracy z podwykonawcami

Liczba zleceń rośnie lawinowo, więc do zespołu dołączają kolejni specjaliści
2012

przekształcenie w spółkę

Firma wciąż się rozrasta, dlatego przyszedł czas na zmiany organizacyjne
2013

kooperacja z architektami

Kolejny kamień milowy, pozwalający na poszerzenie oferty o projektowanie wnętrz
2022

przystąpienie do BNI

Dołączamy do największej organizacji biznesowej na świecie
2022

projektowanie i wykonanie mebli

Zaczynamy robić meble na wymiar, dzięki czemu nasza oferta staje się pełna i komplementarna

Miałem przyjemność współpracować z TUR Sp. z .o.o. przy czterech realizacjach, obejmujących kompleksowe remonty lokali na potrzeby mieszkalne lub biurowe. Za każdym razem współpraca przebiegała harmonijnie, prace wykonywane były zgodnie z oczekiwaniami i w deklarowanych terminach. Reklamacje o ile były konieczne, związane były z koniecznością wykonania drobnych poprawek, które firma TUR wykonywała praktycznie natychmiast. Polecałem też usługi firmy TUR Sp. z o.o. innym osobom i zawsze otrzymywałem pozytywne informacje zwrotne.

Piotr Płaksej


Firma TUR, czyli ludzie ją tworzący to najlepszy zespół z jakim kiedykolwiek pracowałam. Gwarantują inwestorowi przysłowiowy 'święty spokój' i super jakość wykonania. Współpracowaliśmy przy kilku projektach i nigdy się na nich nie zawiodłam, co w tej branży nie jest powszechnym zjawiskiem. Mogę tę firmę polecić z czystym sumieniem.

Joanna Bernhardt